Hoşgeldiniz Bugün 09 17 2017
kapalı

Bu diyet İle 2 Ayda 16 kilo Vermek Mümkün

diyet
diyet

diyet

Her kadını gün boyunca bir soru ilgilendiriyor: ne giymeli ve elbisenin iyi oturması için ne yapmalı? Bu yüzden hızlı diyet ile fazla kilolardan bir an önce kurtulmak önemlidir. Bunun için en temel çözüm diyetten kullanmaktır. Güzel vücut yapısına sahip olmak istiyorsanız, haftada 7 kilo vermek hızlı diyetlerle sağlıklı olacaktır. Diyet iki çeşittir ve sık sık değiştirmek mümkündür.

Birinci diyet:

Bu diyetle hatta 2 aya 16  kilo vermek de mümkündür 

Öğlen saat 12.00-a kadar istediğinizi yiyebilirsiniz: makarna, patates, bisküvi ve çikolata. Ama içinde çok konser vat olan besinlerden uzak durun. Saat 12.00 dan sonra vücuda yağ toplayan besinlerden kaçının: içeriğinde protein içeren  gıdalar yemek yasaktır. Sadece suda pişmiş et ve sebze önerilir. Yemeğin miktarı 300-350 gramdan fazla olmamalıdır.

18.00-dan sonra içeriğinde tuz olan hiçbir gıdayı kabul edilemez. Akşam veya suda pişmiş sebze ya da yoğurt yiyin. Ne kadar su içmeli? Günde 1,5 litre su içmek yeterlidir. Gün içinde şekersiz çay ve kahve içebilirsiniz.

Kesinlikle olmaz:

Şeker ve kronik hastalıklardan ve midesinde yara olanlara tavsiye edilmez.

İkinci diyet:

 

Bu diyet ünlü Amerikalı diyetisyen Arthur Agatson tarafından icat edildi. Öncelikle meyve, ekmek, pirinç, makarna, patates, şeker, alkol, şekerleme mamul atlarından ve şekerden (pasta, bisküvi) uzak olmalısınız. Sadece sebze, yeşillik, balık ve deniz ürünleri, yağsız et, yumurta, peynir yenilmesine izin verilir.

  • Sabah yağsız peynirle yumurta yeyip, şekersiz çay içmelisiniz.
  • Öğlen menüsünde balık, deniz ürünlerinden hazırlanan salata içerir.
  • Saat 18.00 dan sonra ise yağsız, suda pişmiş et ve çerez önerilir.
  • Yiyecek miktarı 300 qr dan fazla olmamalıdır.
  • Günde 1,5 litre su içmelisiniz

Diyet yaparken günde 1 bardak taze sebze suyu içmek kilo kaybı sürecini daha da hızlandıracaktır. Özelikle domates suyu içmeniz önerilir. İçerisine kesinlikle şeker veya tuz dökmeyin.

 

 


Benzer Yazılar
11 Ağustos 2017 hızlı kilo verdiren gıdalar

KİLO VERDİREN GIDALAR

17 Temmuz 2017 2 ayda 20 kilo verenlerin başarı öyküleri, 2 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 20 kilo verdim kadınlar kulübü, 2 ayda 30 kilo verdim, 1 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 30 kilo verdiren diyet, 1 ayda 20 kilo verenlerin yorumları, 1 haftada 20 kilo vermek,

2 Ayda 20 Kilo Verme

DAHA FAZLA
Yorum Yap
Anonim

Visitor Rating: 9.5/10

7 ay önce yazıldı.
kaptan

Visitor Rating: 10/10

7 ay önce yazıldı.