Hoşgeldiniz Bugün 09 18 2017
kapalı

Göbek eriten limonlu yoğurt kürü

göbek eriten gıdalar
göbek eriten gıdalar

göbek eriten gıdalar

Göbek eriten limonlu yoğurt kürü

Yağlarınızı eriterek kilo kaybı sürecini hızlandırarak 3-4 haftada 6-7 kilo ve göbeğin izdeki yağlardan kurtulacaksınız.

Hızlı diyetler in müthiş karışım limonlu yoğurt kürü nasıl hazırlanır?

Malzemeler:

yarım limon

3 yemek kaşığı az yağlı yoğurt

Yarım çay kaşığı kadar safran

Safran özellikle karaciğerde birikmiş olan yağların yakılmasında ve karaciğer fonksiyonlarının teşkil çok etkili bir baharat değildir. Safran bulamadıysanız kürü 1 çay kaşığı hakiki kırmızı biber ile de yapabilirsiniz.

Hazırlanışı ve uygulaması:

Yoğurt kürünü yaparken, yarım limon suyunu, yoğurdu ve para biberi (veya safran) temiz bir kapta karıştırın. Gece yatağa yatmadan yarım saat kadar önce bu karışımı yiyin. Bu karışımı yedikten sonra kesinlikle bir şey yemeyin.

Yoğurt kürünü yerken de bunlara dikkat edin

– Hareket miktarınızı arttırın. Günlük 30 dakika yürüyün

– Bağırsaklarınızı harekete geçirin bağırsak hareketleriniz zayıfsa, size önerimiz sabahları aç karnına bir tane kuru erik yiyin.

– Yeteri kadar su alın. Günde ortalama 1,5 litre su için.

– Beslenmenize dikkat edin:

Yoğurt kürü ile zayıflama sürecinde sizlerden bir ricamız da tuzu, beyaz şekeri, beyaz ekmek ve rafine un ürünlerini (makarna dahil), hamur işi tatlıları, ızgara ürünlerini ve hazır gıdalarla işlenmiş et ürünlerini büyük oranda yemeyin.

DUKAN EKSPRES DİYETİ için tıklayınız..


Benzer Yazılar
11 Ağustos 2017 hızlı kilo verdiren gıdalar

KİLO VERDİREN GIDALAR

17 Temmuz 2017 2 ayda 20 kilo verenlerin başarı öyküleri, 2 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 20 kilo verdim kadınlar kulübü, 2 ayda 30 kilo verdim, 1 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 30 kilo verdiren diyet, 1 ayda 20 kilo verenlerin yorumları, 1 haftada 20 kilo vermek,

2 Ayda 20 Kilo Verme

DAHA FAZLA
Yorum Yap