Hoşgeldiniz Bugün 09 19 2017
kapalı

Hızlı Kilo Verdiren Gıdalar

kilo verdiren gidalar

Hızlı Kilo Verdiren Gıdalar

kilo verdiren gidalar

sağlıklı ve hızlı kilo verdiren gıdalar hızlı diyetler sitemizde sizlerle

Bu yazımızda çok hızlı kilo verdiren gıdalardan bahsediyoruz. Bu gıdalar hemen hemen bütün hızlı diyetlerin ve en etkili şok diyetlerin içinde yer alıyor. Ayrıca fazla masraf yapmak istemeyenler yada maddi gücü olmayanlar masrafsız diyetler tercih ediyorlar Biz hızlı diyetler ailesi olarak ünlü diyetisyenle rinde fikirleri doğrultusunda kilo vermenizi sağlayacak 7 gıdayı tespit ettik. Bu gıdaları tüketerek hem vitamin alabilir hem de fazla kilolarınızdan kurtula bilirsiniz. Bu 7 gıdaya göz atalım:

Siyah fasulye
Bu gıdanın içeriğinde lif ve protein bulunmaktadır. Fakat buna rağmen içinde yağ yoktur. Bileşiminde lif vardır. Bu madde karın bölgesindeki yağ erimesi sürecini hızlandırır.

Patlayan mısır
Ne kadar yağlı ve tuzlu olsa da patlamış mısır zayıflamaya yardımcı olur. Tahıllar içerdiği zengin mineraller ve yararlı maddelere göre, sağlık için yararlıdır.

Elma sirkesi
Elma sirkesi yağ yakmakta paha biçilmez bir araçtır. Ama aşırı kullanımı midede sorun yaratabilir. Salata soslarında kullanımı önerilir.

Çerezler
Çerezlerin içeriğindeki yağlar doymamış yağlar. Bunun için de kilo artışına yol açmazlar. Aksine yağlanmayı önlemek için tüketebilirsiniz.

Soğuk patates
Soğuk patatesler hazırlanmış salata mayonez kullanılmayacağı takdirde daha faydalıdır. Bu sebze soğuduğunda içeriğindeki lifler daha kolay sindirim edilir.

Armut
Armudun her türlü liflerden zengin oluşu kaloriden korur Bu meyveyi sabah, öğle, akşam yemeğinde bile yiyebilirsiniz. İçerdiği antioksidanlar sayesinde karın bölgesindeki yağları kolayca yakar.

Çay
Çayın zayıflatıcı özelliği bilimsel araştırmalarla doğrulandı. Özellikle yeşil çayın çok fazla zayıflattığı test edilmiş ve görülmüştür.

Hızlı Kilo Verdiren Gıdaları hep birlikte tanıdık bir sonraki yazımız olan Tok Tutan Gıdalar araştırmamızı okumak ister misiniz?


Benzer Yazılar
11 Ağustos 2017 hızlı kilo verdiren gıdalar

KİLO VERDİREN GIDALAR

17 Temmuz 2017 2 ayda 20 kilo verenlerin başarı öyküleri, 2 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 20 kilo verdim kadınlar kulübü, 2 ayda 30 kilo verdim, 1 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 30 kilo verdiren diyet, 1 ayda 20 kilo verenlerin yorumları, 1 haftada 20 kilo vermek,

2 Ayda 20 Kilo Verme

DAHA FAZLA
Yorum Yap