Hoşgeldiniz Bugün 09 18 2017
kapalı

Hurma diyeti

HURMA DİYETİ

Hurma diyeti ile hem sağlıklı, hem de hızla kilo vermenin mümkün olduğunu kim bilir çoğu bilmiyor.

HURMA DİYETİ

HURMA DİYETİ

Hızlı diyetlerin araştırmalarına göre, hurma içerdiği demir ve potasyum mineralleri yardımıyla oldukça besleyici kuru meyve. Tabii ki, hurmanın bolca miktarda lif içerdiğini de belirtmek gerekir. Hurma vitamin ve mineral açısından varlıklı olduğundan size açlık hissi yaşatmayacak. Elbette ki, sıhhat sorununuz varsa, öncelikle doktora başvurmanız önerilir.

Sabah, öğle ve akşam ara yemeklerinde 7 adet zeytin, yanında bir kase yoğurtla beraber yiyebilirsiniz. 7 gün uygulandığında bu diyet programı ile 15 güne 15 kilo zayıflamak olanağınız var. Her diyet programında olduğu şeklinde, hurma rejiminde de sıvı alımına dikkat etmelisiniz.

Diyet esnasında çeşitli bitki çaylarını şekersiz için. Hurma diyeti öteki diyet türlerinin aksine, halsizlik ve yorgunluğa niçin olmaz. Tam aksine, hurma ve yoğurtta bulunan vitamin ve mineraller yardımıyla kendinizi daha rahat, sakin hissedersiniz. Rejim yaparken herhangi bir rahatsızlık hissederseniz durdurun.

HURMA DİYETİ  SİZİN İÇİN DEĞİLMİ  O ZAMAN  SALATALIK DİYETİNİ OKUYABİLİRSİNİZ..

hurma diyeti kadınlar kulübü,
hurma diyeti yapanlar yorumlar,
hurma diyeti yapan ünlüler,
hurma diyeti ile kaç kilo verilir,
hurma diyeti ile zayıflayan varmı,
hurma ile zayıflama formülü,
hurma süt diyeti,
hurma orucu aidin salih,

 


Benzer Yazılar
11 Ağustos 2017 hızlı kilo verdiren gıdalar

KİLO VERDİREN GIDALAR

17 Temmuz 2017 2 ayda 20 kilo verenlerin başarı öyküleri, 2 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 20 kilo verdim kadınlar kulübü, 2 ayda 30 kilo verdim, 1 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 30 kilo verdiren diyet, 1 ayda 20 kilo verenlerin yorumları, 1 haftada 20 kilo vermek,

2 Ayda 20 Kilo Verme

DAHA FAZLA
Yorum Yap