Hoşgeldiniz Bugün 09 18 2017
kapalı

KİRAZ DİYETİ AHMET MARANKİ

KİRAZ DİYETİ AHMET MARANKİ

Her şeyde olduğu gibi meyveler de yetiştiği mevsim zamanında faydalıdır. Meyvelerin, sebzelerin vücuda en faydalı olduğu devrin yetiştikleri de ehemmiyet bulunduğunu uzmanlar her fırsatta vurgulamaktalar.
                                    
Bedenimizdeki hastalıklardan kurtulmak için önce toksinlerden kurtulunması gerektiği ve kanın temizlenmesi icap ettiğini söylüyor. Toksinlerden arınmanın bir yolu da içinde bulunduğumuz Haziran ve Temmuz aylarında meydana getirilen kiraz diyetidir. Özellikle ayın çekim kuvvetinin kuvvetli olduğu tarihler tavsiye edilmektedir. Haziran’da 6-7-8 ve 20-21-22 tarihlerinde uygulanmaktadır.
Ahmet Maranki’nin Kiraz diyeti Temmuz Ayında Hangi Tarihlerde Uygulanır ?
Ayın hareketine bakılırsa yapılan kiraz diyetinin birincisi, Temmuz ayının 6-7 ve 8’inde (aydınlık dolunay) uygulanır 2.kiraz diyeti (detoksu) ise, 20-21 ve 22 Temmuz günlerinde (karanlık dolunay) gerçekleştirilir.
Üç gün boyunca kiraz yiyorsunuz. Sabah, öğle, akşam yarımşar kilo kiraz… İçecek olarak su ve  bitki çayları içilebilir. Kurutulmuş kiraz sapları da çok faydalıdır ve kaynatılıp içilebilir.
Ahmet Maranki Kiraz DİYETİ  ayrıntıları
Sabah, Öğle, Akşam öğünü olarak kilosu 60-80 kiloları arasında olanlar 600-1000 gram arası kiraz tüketebilirler.
Kilosu 70’ten fazla olanlar 1000 gramdan fazla kiraz  tüketebilirler.
Üç gün sürecek olan Kiraz Detoksunda, her öğünde en az 3 fincan yeşil çay yada öteki bitki çayları ile PH seviyesi yüksek, kaliteli, alkali sular bol bol içilmelidir.
Çok tatlı ve iri olan Napolyon türü kirazlar yerine, küçük ve sarımtırak, daha doğal olan kiraz türlerini tercih etmelisiniz.
Kiraz Detoksunun tesirini artırmak için, detoksa başlamadan önceki  üç gün aşağıdaki gıdaları tüketmemeye özen göstermelisiniz:
Kızartma, tavuk eti, konsantre besin, siyah çay, beyaz ekmek.
İki detoks arasında da bu ayrıntıya dikkat edilmelidir.
 Maydanoz Suyu Diyeti Yazımız ada okumak ister misiniz?
kiraz detoksu 2016 ,
KİRAZ DİYETİ AHMET MARANKİ ,
kiraz detoksu 2016 tarihleri ,
kiraz diyeti kaç kilo verdirir ,
kiraz detoksu 2015 ,
kiraz detoksu kadınlar kulübü ,
kiraz diyeti hangi  ayda yapılır ,
karpuz detoksu 2016 ,


Benzer Yazılar
11 Ağustos 2017 hızlı kilo verdiren gıdalar

KİLO VERDİREN GIDALAR

17 Temmuz 2017 2 ayda 20 kilo verenlerin başarı öyküleri, 2 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 20 kilo verdim kadınlar kulübü, 2 ayda 30 kilo verdim, 1 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 30 kilo verdiren diyet, 1 ayda 20 kilo verenlerin yorumları, 1 haftada 20 kilo vermek,

2 Ayda 20 Kilo Verme

DAHA FAZLA
Yorum Yap