Hoşgeldiniz Bugün 09 17 2017
kapalı

Maydanoz Suyu Diyeti

MAYDANOZ DİYETİ
MAYDANOZ DİYETİ

MAYDANOZ DİYETİ

Maydanoz Suyu Diyeti

Yaz geldi, artık vücut biçimimizi gizleyen giysilerden özgür olma zamanıdır. Karın bölgesindeki katı yağlardan kurtulmak gerekir. Bunun için çok ucuz ve her zaman elimizin altında bulunan maydanoz imdadımıza yetişiyor. Yeni Maydanoz diyetine maydanoz kürü de diyebiliriz, Bildiğimiz gibi maydanozun faydalarını saymakla bitiremeyiz bölgesel zayıflama içinde maydanoz çok faydalıdır, Hızlı diyetler sizlere ‘Maydanoz suyu ile zayıflama‘ fırsatını sunuyor! Maydanoz suyu diyeti için gerekli olan malzemeler ve hazırlanışını detaylı olarak anlatıyor.

Hızlı diyetler  size karın bölgesindeki yağların eritilmesi için en basit ve ucuz aynı zamanda çok kaliteli bir yöntem sunuyor.

Maydanoz suyu ile zayıflama,

Gerekenler:

2 litre su
1 demet Maydanoz
1 çorba kaşığı çay sodası
2 limon

Hazırlanışı ve uygulaması:

2 litre suyu kaynatın ve soğutun. Daha sonra içerisine 2 limonun suyunu blenderden geçirilmiş maydanozu ve 1 çorba kaşığı soda ekleyin. Bu karışımı ağzı kapalı cam kapta buzdolabında tutun. Her gün aç karnına 1 bardak için. 2 haftaya ideal vücut yapısında kavuşacaksınız.

AHMET MARANKİ  KİRAZ DİYETİ  YAZIMIZI OKUDUNUZ MU EN POPÜLER DİYETLER ARASINDA!

Maydanoz suyu ile zayıflama,

Maydanoz suyu diyeti,

Maydanozun faydaları,

Maydanoz,

Maydanoz suyu zayıflama,

Maydanoz kürü,


Benzer Yazılar
11 Ağustos 2017 hızlı kilo verdiren gıdalar

KİLO VERDİREN GIDALAR

17 Temmuz 2017 2 ayda 20 kilo verenlerin başarı öyküleri, 2 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 20 kilo verdim kadınlar kulübü, 2 ayda 30 kilo verdim, 1 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 30 kilo verdiren diyet, 1 ayda 20 kilo verenlerin yorumları, 1 haftada 20 kilo vermek,

2 Ayda 20 Kilo Verme

DAHA FAZLA
Yorum Yap