Hoşgeldiniz Bugün 09 18 2017
kapalı

Su Diyeti Zayıflatıyor

su diyeti

Bilim adamlarının araştırmalarına göre, beynimizde susuzluğa ve açlığa sorumlu alanlarına göre, bazen susuzluk su diyetihisseden insan bunu açlıkla yanlış düşürüyor.

Sonuçta insan ona o anda gerekli olmayan gıda kabul ediyor. Oysa bu durumda 1 / 2-1 bardak su bu hissi yok edebilirdi. Tabii ki, bunun sonucunda insan kilo topluyor.

 

Uzmanlar kanıtlıyor, bu mekanizmayı bilen insan bir an kolaylıkla Algılaya bilir. Su diyetinin temelinde işte bu mekanizma durur.

Sizde Su Diyeti yapmak istiyorsanız, Gün boyunca insan bünyesine bağlı olarak 2-3 l su kabul etmelidir.  Su miktarını belirlemek için böyle bir formül mevcuttur – 1 kg ağırlık için 30 ml su götürülür. Öyle ki, 75 kg ağırlığı olan insan 2,25 l (2 l 250 ml) su kabul etmelidir. 3 l ‘den fazla su kabul edilemez. Bu organizmadan birçok gereken maddelerin yıkayıp çıkarılıp bozulmalara neden olacaktır.

Sabah uyandıktan sonra küçük yudumlarla  2 bardak su içilir. 30 dakika sonra kahvaltı yiyebilirsiniz.

Gün içinde 3-4 kez gıda kabul edilebilir. Daha az kalorili besinleri seçin – meyve-sebze, sıvılar, pişmiş et, yağsız peynir vb. Gün boyunca açlık hissi halinde 1 bardak su için.Son gıda alımı 20.00-da olmalıdır. Yatmadan hemen önce su içmek olmaz. Bu sabah ödemlerine neden olabilir.

Uzmanların gözlemlerine göre, böyle diyet 1 hafta boyunca 4-5 kg ​​kilo kaybetmeye sağlar.

Dikkate almak gerekir ki, bazı böbrek ve kalp hastalıkları sırasında bu diyetten kullanmayınız.


Benzer Yazılar
11 Ağustos 2017 hızlı kilo verdiren gıdalar

KİLO VERDİREN GIDALAR

17 Temmuz 2017 2 ayda 20 kilo verenlerin başarı öyküleri, 2 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 20 kilo verdim kadınlar kulübü, 2 ayda 30 kilo verdim, 1 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 30 kilo verdiren diyet, 1 ayda 20 kilo verenlerin yorumları, 1 haftada 20 kilo vermek,

2 Ayda 20 Kilo Verme

DAHA FAZLA
Yorum Yap
burak

Su içmek sadece vücudun mineral eksiğinin yanı sıra kilo vermede ise insanlar tarafından sıkça kullanılmakta. Özellikle günde 2 veya 3 litre su tükemi ile kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

8 ay önce yazıldı.