Hoşgeldiniz Bugün 09 17 2017
kapalı

Zayıflatan Limonlu Su

limonlı su zayıflatırmı
limonlı su zayıflatırmı

limonlı su zayıflatırmı

Limonlu Su Zayıflatır mı?

Kilo vermek isteyen kişiler bin bir türlü formülleri denemektedirler. Ancak bazı sebze ya da meyvelerin zayıflamada çok önemli bir yeri vardır. Bunlardan bazıları sıcak su, yeşil çay olabilirken önemlilerinden birisi de limonlu su olmaktadır. Özellikle hızlı diyetler listesinde sıklıkla karşınıza çıkmaktadır. Peki,  gerçekten limonlu zayıflatır mı? Bazı kişilerin denedikleri ama sonuç alamadıklarını araştırmalarımızda görmekteyiz. Ancak tek başına limonlu su içilmesi zayıflayacağınız anlamına gelmez. Limonlu suyun zayıflamada faydasını görmeniz için tek başına tercih etmemelisiniz. Özellikle kendinize diyet listesi belirlediğiniz zaman faydasını göreceksinizdir.

Diyetisyenler Limon Suyu Hakkında Ne Diyor?

Araştırmalarımıza göre aldığımız sonuçlar birçok diyetisyenin limon suyunun tam olarak zayıflatmadığı yönünde olmaktadır. Ancak kilo vermeye yardımcı olduğuna da değinmeden edemediklerine tanık olmaktayız. Kilo vermek için tercih edilen limon suyu aynı zamanda C vitamini olduğu için vücudunuzdaki toksinleri atmanızda da yardımcı olmaktadır.

Limonlu Su Nasıl Hazırlanır?

Öncelikle marketlerde satılan hazır limonsuyu kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Elinize 1 adet limon alın ve bu limonu ortadan ikiye bölün. 1 bardak sıcak suya ihtiyacınız olacak ve elinizdeki yarım limonu komple sıcak suyun içerisine sıkın. Biraz karıştırdıktan sonra tüketebilirsiniz. Peki, limonlu suyu ne zaman içsem faydasını görürüm diyorsanız, sabah kahvaltı öncesinde aç karnınıza içmeniz tavsiye edilir. Etkisini mutlaka göreceksiniz. Zayıflatan spor hareketleri yazımızı da okumak ister misiniz?

 


Benzer Yazılar
11 Ağustos 2017 hızlı kilo verdiren gıdalar

KİLO VERDİREN GIDALAR

17 Temmuz 2017 2 ayda 20 kilo verenlerin başarı öyküleri, 2 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 20 kilo verdim kadınlar kulübü, 2 ayda 30 kilo verdim, 1 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 30 kilo verdiren diyet, 1 ayda 20 kilo verenlerin yorumları, 1 haftada 20 kilo vermek,

2 Ayda 20 Kilo Verme

DAHA FAZLA
Yorum Yap