Hoşgeldiniz Bugün 09 17 2017
kapalı

Karın Yağlarını Eriten Mucize

süper yoğurt
süper yoğurt

süper yoğurt

Karın Yağlarını Eriten Mucize

Yoğurdun, kilo vermekten diş sağlığına kadar pek çok faydası var. Uzmanlar, hızlı diyetler için yoğurdun uygun bir diyetle beraber özellikle karın bölgesindeki yağları erittiğine dikkat çekiyor. Bu kuralları ve diyeti bilmek istiyorsanız okumaya devam edin.

  1. Günde yarım kilo yoğurt yiyin: Yüksek kalsiyum kaynağı yoğurt, içeriğindeki asitler (CLA) nedeniyle karın yağlarını eritiyor.
  1. Bağırsak kanseri riskini azaltır: suyundaki B2 vitamini nedeniyle ağız yaralarına iyi gelir. Karın yağlarını azaltıcı etkisi ile birlikte bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, bağırsak kanseri riskini azaltır.
  1. Şekerin vücuda verdiği etkiyi natüralize eden yoğurt, iştahı keser, tokluk hissi verir.
  1. Kan yağlarını azaltır: Günde 3 kasa kullanıldığında vücudun kalsiyum ihtiyacını karşılıyor. Kötü kolesterolün düşmanı, iyi kolesterolün dostu yoğurt, kalp ve damar sağlığında da etkili.

 Domates Diyeti Zayıflama isimli yazımıza göz atmak istermisin


Benzer Yazılar
11 Ağustos 2017 hızlı kilo verdiren gıdalar

KİLO VERDİREN GIDALAR

17 Temmuz 2017 2 ayda 20 kilo verenlerin başarı öyküleri, 2 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 20 kilo verdim kadınlar kulübü, 2 ayda 30 kilo verdim, 1 ayda 20 kilo nasıl verilir, 1 ayda 30 kilo verdiren diyet, 1 ayda 20 kilo verenlerin yorumları, 1 haftada 20 kilo vermek,

2 Ayda 20 Kilo Verme

DAHA FAZLA
Yorum Yap
kaptan

Visitor Rating: 5 Stars

8 ay önce yazıldı.